Przemysł transportowy

Posiadamy bardzo szerokie spektrum produktów dedykowanych do przemysłu transportowego. Jesteśmy światowym producentem chemii do mycia specjalistycznych pojazdów przewożących paliwa, produkty ropopochodne, cement. Nasze systemy pozwalają na zmycie zanieczyszczeń z powłok lakierniczych bez zmartwienia, iż powłoka lakiernicza zostanie uszkodzona.

Posiadamy jako jedyni na świecie produkty do sprawdzania zawartości wody w paliwach bądź paliw w wodzie w kategoriach transportu morskiego oraz naziemnego.

W naszym szerokim wachlarzu produktów znajdują się systemy do kompleksowego utrzymania w czystości taboru kolejowego. W bardzo prosty i szybki  sposób z naszymi produktami można usunąć graffiti z malatury taboru kolejowego bez obaw o zniszczenie lakieru pierwotnego. Posiadamy produkty kompatybilne z farbami wodorozcieńczalnymi, alkidowymi, poliuretanowymi, epoksydowymi oraz różnego rodzaju gruntoemaliami. Tak samo skutecznie jak i łatwo można usunąć graffiti z elewacji, produkty po zastosowaniu nie pozostawiają  tzw. duszków.

Wszystkie produkty spełniają wymagania ASTM - Standard Practice for Determination of Graffiti Resistance oraz wymagania Państwowego Zakładu Higieny – co potwierdza dokumentacja zgodna z REACH.

Kontakt:

email: biuro@vmsp.pl